polski
Czwartek, 21 stycznia 2021 r. Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
JUBILEUSZOWE TARGI TURYSTYCZNE NA STYKU KULTUR
 Już po raz dwudziesty, podczas Targów Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR spotkają się w Łodzi miłośnicy podróży – tych dalekich i tych bliskich

 Targi odbędą się w dniach 21-23 lutego 2014 roku  w Hali Expo-Łódź przy al. Politechniki 4 w Łodzi.

 

Podczas NA STYKU KULTUR 2014 ponad 140 wystawców z Polski i zagranicy zaprezentuje swoją ofertę mieszkańcom Łodzi i województwa łódzkiego. Jak co roku wśród wystawców znaleźć można będzie instytucje samorządowe i lokalne z niemal wszystkich regionów Polski, atrakcje turystyczne, uzdrowiska i sanatoria, ośrodki SPA, obiekty turystyczne i noclegowe, a także bogatą ofertę agroturystyki i turystyki wiejskiej. Łódzkie biura podróży i touroperatorzy przedstawią szeroką ofertę wyjazdów zagranicznych, także tych z wylotami z łódzkiego lotniska.

 

Regionem partnerskim tegorocznej edycji NA STYKU KULTUR jest WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE,
a motywem przewodnim wydarzenia jest zyskująca na popularności turystyka konna. Szczególnej uwadze polecamy prezentację „Dobre praktyki w turystyce konnej”. Będzie to okazja do zapoznania się z ośrodkami jeździeckimi, stadninami prezentującymi swoją ofertę pod hasłem „KOŃSKA DAWKA PRZYGODY”, a tym samym reklamującymi najdłuższy szlak konny w Europie, który przebiega przez nasze województwo.

 

Na stoiskach wystawców, oprócz ciekawych ofert będą odbywały się liczne konkursy i degustacje regionalnych smakołyków z  wielu regionów Polski. Jednym z konkursów będzie Polski Producent Żywności, który odbędzie się w dniu 21 lutego br. Spośród uczestników wyłoniona zostanie firma, która otrzyma nagrodę Marszałka Województwa Łódzkiego dla Innowacyjnego Producenta Żywności. Organizatorzy zapraszają do udziału w bogatym programie towarzyszącym w którym nie zabraknie spotkań z podróżnikami, wycieczek po najbardziej atrakcyjnych miejscach Łodzi, wystaw fotograficznych, występów folklorystycznych czy promocji i rabatów na stoiskach.

 

Na najmłodszych podróżników czeka Strefa Dziecka, gdzie znajdą oni wiele atrakcji takich jak konkursy, zabawy, gry planszowe, malowanie buziek oraz animacje.

 

Dodatkowe informacje można znaleźć pod adresem: http://www.targi.lodz.pl/targi/264-na-styku-kultur-xx-targi-regiony-turystyczne/informacje/

20-02-2014
Galeria
Szukaj w artykułach
Styczeń 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31